Płyty z gumy do warsztatu – PŁYTA GUMOWA

ByMarcin Budziński

Płyty z gumy do warsztatu – PŁYTA GUMOWA

Płyty z gumy do warsztatu – PŁYTA GUMOWA. Na posadzkę, pod maszyny i na stół warsztatowy. PRODUCENT płyt gumowych na wymiar. SPRAWDŹ

Płyty gumowe wykorzystywane w warsztatach. Produkujemy maty gumowe na wymiar. Oferujemy bardzo szeroką gamę produktów, które można wykorzystywać w warsztatach i serwisach. Posiadamy duże doświadczenie, które pozwala nam realizować specjalne zamówienia na produkty nietypowe. Sprawdź naszą aktualną ofertę – płyta gumowa.

Szukasz płyt i wykładzin gumowych? Zadzwoń tel kom 690 678 005. Produkcja na wymiar. Produkcja płyt gumowych.

Płyty / maty gumowe na blaty stołów

Posiadamy bardzo duży wybór płyt z gumy, które z powodzeniem można wykorzystywać jako osłony stołów. Płyta gumowa na stół powinna charakteryzować się odpowiednimi parametrami, które spełnią wymagania konkretnego zastosowania. W tym celu do wyboru proponujemy wersję:mata gumowa

  • płyta gumowa ogólnego przeznaczenia SBR
  • płyta gumowa olejowa – odporną na olej NBR
  • płyta gumowa odporna na lekkie chemikalia EPDM

Każdy rodzaj docinamy z metra lub na wymiar po szerokości i długości. Jeśli szukacie Państwo blatów gumowych zapraszamy do kontaktu, pomożemy dobrać odpowiedni blat gumowy na stół warsztatowy.

Maty gumowe pod maszyny / podkłady gumowePłyty z gumy do warsztatu

Na zamówienie produkujemy podkłady gumowe zbrojone i niezbrojone. Wszystkie maty pod maszyny docinamy na wymiar według zapytania. Mamy możliwość dostarczania płyt wzmocnionych jedną przekładką lub dwoma przekładkami. Oferujemy także grube płyty gumowe  12mm, 15mm, 20mm, 30mm, 40mm i 50mm. Podkładki gumowe pozwalają na wyciszenie pracy maszyny, skorygowania drgań i chronią posadzki przed zniszczeniem.

Wykładziny / chodniki gumowe do warsztatuchodnik-gumowy

Dysponujemy bardzo bogatą ofertą wykładzin i chodników gumowych. Wykorzystywanie chodników znacznie podnosi komfort pracy w pomieszczeniach warsztatowych. Pozwala chronić posadzkę przed uszkodzeniami mechanicznymi i brudem. Wykładzina z gumy wykonana z wysokiej klasy kauczuku posiada właściwości, które poprawiają jej odporność na ścieranie dzięki czemu raz ułożona pozwala na stabilne korzystanie przez kilka lat. Oferujemy wykładziny grubości 3,4,5 i 6mm.

Płyty z gumy do warsztatu ceny. Płyta gumowa cena.

Każde zamówienie podlega odrębnej kalkulacji. Wykonujemy produkty na wymiar, które za każdym razem wymagają przygotowania osobnej oferty. Cena płyt gumowych ustalana jest telefonicznie lub na zapytanie przesłane mailem. Aby poznać jaka jest cena płyty gumowej prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

Producent płyt gumowych. Produkcja płyt gumowych.

About the author

Marcin Budziński administrator

Leave a Reply

Szybki kontakt