Wykładzina gumowa ryflowana

producent gumy

wykladzina-ryflowana-waski-ryfel

Wysokiej jakości wykładziny z ryflem, wykładzina ryflowana. Produkowane w Polsce z wysokiej jakości gumy. Bardzo odporne na ścieranie i zniszczenia. Charakteryzują się łatwym montażem i niezawodnością. Bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Nie odkształcają się podczas użytkowania.

Wykładzina ryflowana może występować w dwóch wariantach: wykładzina z wąskim ryflem oraz wykładzina z szerokim ryflem oraz każda z nich może być wykonana z każdej z trzech mieszanek gum: SBR zwykła ogólnego zastosowania, NBR odporne na olej i smary, EPDM odporne na działanie warunków atmosferycznych, promieniowanie ultrafioletowe, ozon, kwas i zasady.

 

Wykładzina gumowa ryflowana – wybierz najlepsze trudnościeralne wykładziny gumowe

Wybierz nasze trudnościeralne wykładziny gumowe ryflowane jeśli:

  • szukasz produktów wysokiej jakości,
  • preferujesz zakup produktów gwarantujących niezawodność,
  • doceniasz szybką dostawę,
  • potrzebujesz doradztwa technicznego przed zakupem.

 

Guma ryflowana (wykładzina ryflowana) zobacz jakie ma właściwości:wykładzina gumowa ryflowana (szeroki ryfel)

Grubość: od 1mm do 6mm

Szerokość: do 1,2 m (docinana na wymiar)

Długość: do 17m (docinana na wymiar)

Barwa: czarna, szara, czerwona, zielona

Wzmocnienie: ryfel – wąski lub szeroki – wysokość ryfla od 1,5mm do 2,00 mm

 

 

Wykładzina ryflowana– RODZAJE

 

 

KAŻDA ZAMÓWIONA WYKŁADZINA GUMOWA RYFLOWANA MOŻE BYĆ DOCIĘTA POD WYMIAR

Uniwersalne wykładziny gumowe z wąskim i szerokim ryflem znajdują szerokie zastosowanie w wielu miejscach. Bardzo dobrze sprawdzają się jako stabilizator ładunków w pojazdach transportowych. Są doskonałym produktem do wykładania posadzki w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, szatniach, garażach, windach itp. Arkusze gumowe ryflowane mogą być montowane na stałe przyklejając do posadzki lub układać je swobodnie na podłogę bez przyklejania. Można je również wykorzystywać jako materiał wygłuszający i izolujący.

 

Dlaczego warto wybrać gumy z ryflem:

  • chronią posadzki i inne miejsca przed uszkodzeniami mechanicznymi,
  • zabezpieczają przed zabrudzeniem,
  • amortyzują i wygłuszają,
  • zabezpieczają przed ślizganiem.

 

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE 

Zobacz gdzie dostarczamy nasze maty i wykładziny gumowe. Wszystkie materiału dostarczamy spedycją DPD – dostawa cała Polska i teren UE.

 

 

Arkusze gumowe ryflowane, mata gumowa posadzkowa

Gumowa wykładzina z rolki doskonale sprawdza się zarówno na posadzki przemysłowe jaki w garażach, windach, kabinach maszyn budowlanych oraz szatniach i innych pomieszczeniach. Gumowe maty podłogowe, które posiadamy w sprzedaży dzielą się na: wykładzina gumowa cienka i gruba

Zdecydowana większość klientów wybiera wykładziny cienkie gdyż są łatwe w układaniu i mają niższą wagę. Wykonywane są z jakościowej mieszanki kauczukowej dzięki czemu posiadają bardzo dobre właściwości użytkowe.

Sprzedaż jako mata gumowa w rolce lub na m² umożliwia nam obsługę klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Maty gumowe ryflowane możemy również ciąć na inne wielkości według specyfikacji klienta.

 

 

 

 

 

 

 

 

Szybki kontakt