Wykładziny gumowe

producent gumy

wykladziny-gumowe

 

Wykładziny gumowe odporne na ścieranie są uniwersalnym materiałem, którym wykładane są posadzki w wielu pomieszczeniach. Doskonale nadają się do pomieszczeń produkcyjnych, warsztatów, garażu itp. Są proste w montażu, a szeroki wybór formatów pozwala łatwo dopasować je do niemal każdego pomieszczenia. Antypoślizgowe wykładziny gumowe zapewniają bezpieczne przemieszczanie. Łatwe w utrzymaniu w czystości, nie sprawiają problemów w zamiataniu i myciu. Nasze wykładziny wykonujemy z trzech rodzajów gum: SBR ogólnego zastosowania, NBR odpornej na substancje ropopochodne oraz EPDM odpornej na warunki atmosferyczne, ozon, promieniowanie UV, kwasy i zasady.

Gumowa wykładzina podłogowa jest elastyczne i łatwo się układa. W tym tkwią jej najbardziej oczywiste zalety. Podobnie jak inne sprężyste materiały, a mianowicie PCV i linoleum, gumowa powłoka na na podłogę zapewnia trwałą, łatwą do czyszczenia powierzchnię, która jest odpowiednia dla trudnych środowisk, takich jak siłownie, piwnice, hale przemysłowe, sale zabaw, pralnie i obszary użytkowe.

Większość gumowych wykładzin jest bardzo odporna na uszkodzenia spowodowane wilgocią zarówno na górnej, jak i dolnej powierzchni materiału. Gumowe podłogi mogą być same w sobie wodoodporne jednak warunkiem całkowitej szczelności jest odpowiednio szczelne łączenie pasów wykładziny.

 

Wykładzina gumowa – wybierz najlepsze trudnościeralne wykładziny gumowe

 

Wybierz nasze trudnościeralne wykładziny gumowe jeśli:

 • szukasz produktów wysokiej jakości,
 • preferujesz zakup produktów gwarantujących niezawodność,
 • doceniasz szybką dostawę,
 • potrzebujesz doradztwa technicznego przed zakupem.

 

Charakterystyka maty gumowe z rolki:

Grubość: od 3mm do 8mm

Szerokość: do 1,45 m (docinana na wymiar)

Długość: do 10m (docinana na wymiar)

Barwa: czarna i szara

Wzmocnienie: molet krążkowy, szeroki ryfel lub wąski ryfel

 

WSZYSTKIE WYKŁADZINY GUMOWE Z ROLKI MOGĄ BYĆ DOCIĘTE POD WYMIAR

 

Wykładziny ryflowane i METRO umożliwiają zabezpieczenie posadzki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Doskonale chronią przed brudem i płynami przemysłowymi. Dzięki zastosowaniu antypoślizgowej wykładziny z gumy można w prosty sposób wyeliminować ryzyko ślizgania się osób podczas pracy. Mata gumowa posadzkowa jest przydatna wszędzie tam gdzie należy zapewnić odpowiednią ochronę dla posadzki oraz zapewnić odpowiedni komfort korzystania z pomieszczenia.

 

Mata gumowa na metry oferta:Wykładzina gumowa

 • wykładzina gumowa pastylki – molet krążkowy (METRO)
 • wykładzina gumowa ryflowana z wąskim ryflem
 • wykładzina gumowa ryflowana z szerokim ryflem

 

Wszystkie wykładziny docinamy na wymiar, sprzedajemy je zarówno jako mata gumowa na metry, jako mata gumowa z rolki. Obsługujemy dużych klientów przemysłowych, serwisy i warsztaty oraz klientów indywidualnych. Naszym klientom oferujemy wykładziny wysokiej klasy gwarantujące długotrwałe użytkowanie nawet w wymagających warunkach.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE

 

Zobacz gdzie dostarczamy nasze maty i wykładziny gumowe. Wszystkie materiału dostarczamy spedycją DPD – dostawa cała Polska i teren UE.

 

 

Wykładzina gumowa cienka i gruba

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do sprzedaży również grube gumowe wykładziny na posadzki. Są to produkty dedykowane do miejsc gdzie posadzki narażone są na uszkodzenia. Takie gumowe maty podłogowe mają grubość 5mm, 6mm lub 8mm. Jednak nie są to produkty typowe. Sprzedaż wykładzin gumowych w takich grubościach zazwyczaj wymaga wysokiego minima produkcyjnego. Zamówienia realizujemy na specjalne zapytania. Ceny ustalane są indywidualnie ponieważ na wyroby gumowe tego typu nie ma stałego cennika. Na wycenę wpływ mają takie czynniki jak: wymiary (długość, szerokość, grubość), rodzaj wykładziny (wykładzina ryflowna czy wykładzina metro molet krążkowy), rodzaj gumy z której wykonana ma być wykładzina (SBR, NBR, EPDM), ilość zamawianych sztuk oraz adres dostawy.

 

Sprzedaż wykładzin gumowych

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą wysokogatunkowych pokryć na posadzki. Wśród szerokiej gamy naszych produktów ważna część to wykładziny gumowe. Te produkty od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością i należą do najczęściej wybieranych.

Każda wykładzina gumowa sprzedawana w naszej firmie posiada unikatowe właściwości, które zapewniają użytkownikowi odpowiedni komfort w codziennym użytkowaniu. Nasze wykładziny są trudnościeralne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane produkty sprawdzą się w wielu różnorodnych miejscach.

UWAGA: posiadamy również produkty nietypowe robione do miejsc specjalnego przeznaczenia. Takie jak wykładziny specjalistyczne wykonane z domieszkowanych mieszanek gumowych. Tego rodzaju asortyment produkowany jest według indywidualnych wymagań. Wśród tego rodzaju produktów bardzo popularna jest wykładzina zbrojona, która w swojej strukturze posiada przekładki z włókna. To sprawia, że jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne.

 

Ceny wykładzin gumowych. Ile kosztuje wykładzina.

Zobacz jak wyceniamy nasze wykładziny. Ceny wykładzin są bardzo różne i zależą od wielu różnorodnych zmiennych. Podstawowy cennik wykładzin dotyczy wyłącznie produktów o typowych rozmiarach (szerokość x grubość x długość ). Oczywiście wartość zamówienia zależna jest również od ilości zamawianego materiału oraz miejsca dostawy.

Wykładziny gumowe na wymiar podlegają wyceną indywidualnym. Każdy format takiej gumy jest wyceniany na indywidualnym rozkroju, wynika to z tego, że jest to produkcja nietypowych wykładzin według indywidualnych wzorów klienta. W ten sposób jesteśmy w stanie dostarczyć gotowy produkt przygotowany do natychmiastowego użytku.

 

Wykładziny gumowe utrzymanie w czystości

Gumowa wykładzina jest bardzo łatwa w co dziennym utrzymaniu. Mycie wykładziny gumowej z zanieczyszczeń wynikających z normalnego użytkowania wymaga na ogół nie więcej niż użycia wilgotnego mopa.  W przypadku mocnych zanieczyszczeń takich jak plamy oleju, farby czy innych substancji trudnych do usunięcia można użyć środków czyszczących. Jeśli używany jest produktu czyszczący,  warto sprawdzić przed użyciem ich działanie, ponieważ ostre detergenty mogą uszkodzić niektóre podłogi.

Wykładziny gumowe można również odkurzać. Bez problemu można do tego używać zwykłych odkurzaczy oraz odkurzaczy przemysłowych. Odkurzanie wykładziny gumowej pozwala na skuteczne pozbycie się brudu z wytłoczeń na warstwie wierzchniej. W tym celu można również użyć miotły z miękkim włosiem.

 

Wykładziny gumowe cięte na zamówienie

Nasza oferta obejmuje zarówno produkty o typowych rozmiarach, które sprzedajemy w pełnych rolkach w ilościach hurtowych lub jako pojedyncze zwoje, jak również produkty robione pod indywidualne zamówienia. Produkcja wykładzin gumowych na wymiar to bardzo dobry i sprawdzony sposób, aby otrzymali Państwo gotowy produkt do natychmiastowego użycia. W wypadku zakupu takiego wariantu nie macie Państwo konieczności samodzielnego docinania oraz problemu z zagospodarowaniem odpadów po cięciu.

Samodzielne cięcie wykładzin gumowych jest możliwe po uprzednim przygotowaniu. Wiele osób zadaje nam pytanie jak ciąć wykładzinę lub czym najlepiej ciąć wykładziny z gumy ? Z pewnością aby cięcie było łatwe i bezpieczne należy trzymać się kilku podstawowych zasad:

 • dokładnie wymierzyć powierzchnię posadzki
 • odznaczyć rozmiar na dolnej powierzchni wykładziny
 • cięcie wykonywać w rękawicach
 • do cięcia używać bardzo ostrego noża, z sztywnym ostrzem
 • wykładziny ciąć wzdłuż podłużnego równego przedmiotu jakim może być na przykład listwa.

Jakie zastosowanie znajduje guma na podłogę?

Wykładziny gumowe to idealne rozwiązanie dla utrzymania bezpiecznych i czystych przejść i obszarów roboczych. Oprócz ochrony podłóg i chodników, maty te wykorzystują również technologię antypoślizgową, aby poprawić zdrowie i bezpieczeństwo, zapobiegając poślizgnięciom, potknięciom i upadkom. Ogranicza to ilość wypadków w miejscu pracy co korzystnie wpływa na BHP.

Idealnie nadają się do warsztatów, zakładów produkcyjnych, hal sportowych, lodowisk, wind, pomieszczeń gospodarskich, przyczep i naczep samochodów ciężarowych i wiele innych. Jak widać wykładziny gumowe mają bardzo szerokie zastosowanie.

Jakie posiada zalety mata gumowa na podłogę?

Maty gumowe są odporne na zerwanie, ścieranie i inne czynniki mechaniczne, stanowią także doskonałą amortyzację drgań. Dodatkowo wykładzina gumowa wyrównuje nierówności powierzchni, nie przepuszcza wody, jest łatwa w czyszczeniu, zapewnia estetyczny wygląd, pełni funkcję amortyzującą i antypoślizgową i zabezpiecza posadzkę.

Może służyć jako element wygłuszający i tłumiący niechciane dźwięki.  Może służyć przez wiele lat, zachowując wszelkie właściwości.

 

 

 

 

Szybki kontakt