Płyty gumowe antypoślizgowe do ładunków

ByRedakcja

Płyty gumowe antypoślizgowe do ładunków

Maty antypoślizgowe produkowane na wymiar to genialne rozwiązanie, jeśli chodzi o zabezpieczenie ładunków przewożonych na większe odległości. Cieszymy się, że zyskują one coraz większą popularność, dając wsparcie różnego rodzaju pasom i linom zabezpieczającym. Tego rodzaju elementy są niezbędne dla bezpiecznego transportu ładunków.

Oferowane przez nas najwyższej jakości wyroby z gumy produkujemy zarówno w określnych formatkach, jak i na indywidualny wymiar klienta, co daje nam gwarancję zadowolenia i idealnego dopasowania pod konkretne zastosowanie.

płyty gumowe antypoślizgowe do ładunków

Płyty gumowe dla zabezpieczenia ładunku przyczepki

Ekonomiczność i wydajność pracy bezapelacyjnie wiąże się z bezpieczeństwem. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak jeden element lub jego brak ( w tym przypadku mata antypoślizgowa) może wpłynąć na dalsze skutki naszej pracy i jakie niebezpieczeństwo może grozić, jeżeli transport zawiedzie.

Płyty gumowe maty antypoślizgowe pełnią kilka funkcji, tj. równocześnie zabezpieczają powierzchnię, dbają o czystość, ale przede wszystkim zapewniają stabilność i zabezpieczenie ładunku, dzięki czemu nie ma mowy o jego przesuwaniu i zsuwaniu z przyczepki.

Gumy na przyczepki oferujemy na wymiar klienta. Dbamy o to, by każdy klient był w stu procentach zadowolony , a zamówienie było wykonane z największą starannością. Oferta składa się z różnych grubości płyt gumowych, tj. guma grubość 3mm, guma grubość 5mm, guma grubość 8mm. Dodatkową opcją, którą sugerujemy dla przewożenia większych gabarytów są zbrojone maty antypoślizgowe.

Maty gumowe znaczenie dla transportu

Oferowane przez nas maty gumowe odgrywają ogromną rolę, jeśli chodzi o znaczenie dla transportu. Przede wszystkim dają ogromny komfort przewozu, ze względu na zapewnienie stabilności ładunku. Dba to również o kwestie finansowe, ponieważ jak wiadomo im droższy produkt, tym bardziej zależy nam, aby został dostarczony w nienaruszonym stanie i nie narażał produkcji na straty lub awarie.

Jednak należy pamiętać, że niezależnie od wielkości, ceny czy rodzaju przewożonego ładunku zabezpieczenie jest niezwykle ważne i nie można o nim zapominać. Pominięcie tego etapu przygotowania do transportu może nieść za sobą wiele negatywnych skutków.

Maty antypoślizgowe produkcja na wymiar

Produkcja na wymiar mat antypoślizgowych daje duże możliwości i pozwala dotrzeć do każdego typu klienta. Realizowanie zamówienia wedle preferencji i pod konkretne zastosowanie umożliwia perfekcyjne dopasowanie maty gumowej i lepsze, stabilniejsze, pewniejsze zabezpieczenie.

Oferujemy pasy gumowe pod ładunek, małe formaty pod rogi palet lub całe gumy na podłogę naczep. W stałej sprzedaży posiadamy gumy gładkie jak oraz wykładziny, które dodatkowo zabezpieczają przed rozlanymi cieczami. Realizowane projekty wysyłamy bezpośrednio do Państwa gotowe do natychmiastowego użytkowania.

About the author

Redakcja administrator

Szybki kontakt