Fartuchy gumowe

ByRedakcja

Fartuchy gumowe

Fartuchy gumowe są doskonałym rozwiązaniem głównie dla przemysłu rolniczego i budowlanego, ponieważ bardzo dobrze chronią konkretne części maszyn rolniczych, urządzeń przed dostaniem się substancji chemicznych do środka oraz zabezpieczą je przed różnego rodzaju zabrudzeniami z zewnątrz.

Oferujemy najwyższej jakości materiały gumowe, tj. guma SBR, NBR i EPDM. Jesteśmy świadomi, że dla prawidłowej ochrony i zapewnienia bezpieczeństwa pracy niezbędne są najwyższej klasy materiały. Dodatkowo nasze fartuchy produkujemy z gumy zbrojonej płótnem, co daje lepsze wzmocnienie materiału. Kolejnym aspektem, który jest bardzo ważny to prawidłowy rozmiar fartucha, aby perfekcyjnie chronić dane elementy. W celu sprostania nawet największym wymaganiom – oferujemy produkcję fartuchów gumowych na wymiar, dzięki czemu możemy zagwarantować idealne dopasowanie produktu dla Państwa zastosowania.

fartuchy gumowe

Osłony gumowe na części maszyn – zobacz jakie są rodzaje

Głównym zastosowaniem fartuchów gumowych jest ochrona części przed zanieczyszczeniami i/lub własną eksploatacja. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze rodzaje fartuchów gumowych:

  • OSŁONY HARMONIJKOWE – wyróżniają się bardzo dużą odpornością na trudne warunki pracy oraz dużą elastycznością, dzięki czemu bez problemu dopasowują się do kształtu i/lub rozmiaru konkretnej maszyny,
  • OSŁONY TELESKOPOWE – stosuje się je głównie w miejscach, w których chcemy niwelować jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne, a co za tym idzie przedłużyć okres pracy, żywotność całej maszyny i jej poszczególnych części,
  • OSŁONY MIESZKOWE – genialnie sprawdzają się do stosowania przy obracających się częściach maszyn, np. obrabiarkach CNC, dodatkowo zabezpieczają przed przedostaniem się do środka różnych substancji, np. wody i oleju.

Fartuchy gumowe na wymiar – dlaczego warto jest stosować

Stosowanie fartuchów gumowych bez wątpienia niesie za sobą wiele korzyści. Niektóre z nich przedstawiamy Państwu poniżej i zachęcamy do zapoznania się z naszą opinią.
  1. Ograniczenie kosztów całkowitych – jeśli części maszyny są odpowiednio zabezpieczone i idealnie dopasowane do zastosowania, minimalizujemy wówczas koszty poprzez przedłużenie żywotności części. Zdecydowanie większym kosztem jest wymiana zużytych elementów maszyny na nowe, aniżeli dobra ochrona tych już istniejących. Bezpieczeństwo pracy procentuje w zaoszczędzonej gotówce,
  2. Dbanie o bezpieczeństwo pracy – ten podpunkt łączy się z poprzednim, natomiast ze względu na jego istotność należy o nim wspomnieć osobno. Prawidłowa, bezpieczna praca maszyny jest niezbędna dla wydajnej, ekonomicznej produkcji. Bez wątpienia należy zadbać o bezawaryjność pracy, w czym pomagają ochronne fartuchy gumowe,
  3. Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom – jest niemniej ważne jak zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyny. Każdy z pracodawców biorąc na siebie odpowiedzialność zlecenia danych zadań, musi liczyć się z obowiązkiem zapewnienia bezwzględnego bezpieczeństwa swoim pracownikom oraz dbania o ich wysoki komfort pracy.

Produkcja i sprzedaż fartuchów gumowych

Mamy nadzieję, że wezmą Państwo pod uwagę nasze zdanie i zastanowią się nad bezpieczeństwem pracy swoich maszyn. Fartuchy gumowe są doskonałym produktem dla poprawy jakości pracy.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy chętnie udzielą wszystkich odpowiedzi i pomogą w odpowiednim wyborze.

About the author

Redakcja administrator

Szybki kontakt