Rozmiary płyt gumowych – gumy NBR, gumy SBR, gumy EPDM

Płyty gumowe są powszechnie stosowane w wielu miejscach. Znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu oraz w życiu codziennym. Tak szerokie pole zastosowania możliwe jest dzięki uniwersalnym właściwościom oraz dużej ilości dostępnych wariantów.

Oferujemy Państwu gumy wysokogatunkowe o specjalnych parametrach, które predysponują je do rozmaitych miejsc o odmiennych wymaganiach. Nasz oferta gumy obejmuje:

 

 

Szerokość x długość – Jaki rozmiar ma płyta gumowa

Poniżej prezentujemy standardowy typoszereg z rozmiarami płyt. Jak widać w tabeli rozmiar zmienia się dla określonych grubości. Jest to spowodowane technologią produkcji.

 

 

Uwaga: przy zakupie płyt należy uwzględnić tolerancje rozmiarowe, które mogą wynosić od 0,1mm do 15mm, zależnie od tego jakie są szerokości i długości gumy.

 

Guma cięta na wymiar, gdzie kupić ? Gdzie zamówić płyty gumowe?rozmiary płyt gumowych

Jeśli zastanawiacie się Państwo gdzie zamówić płyty gumowe, to zapraszamy do zakupu płyt za naszym pośrednictwem. Nasza specjalność to zamówienia realizowane według indywidualnych specyfikacji. Jeżeli szukacie Państwo innych wymiarów niż zaprezentowane w powyższej tabeli zapraszamy do kontaktu. Dysponujemy możliwością na cięcia gumy litej oraz gumy ze zbrojeniem.

Wszystkie wymiary płyt do docięcia ustalane są w oparciu o Państwa zapotrzebowanie. Po przesłaniu zapytania otrzymacie Państwo odpowiedź z ceną, terminami realizacji oraz minimalnymi ilościami jakie możemy wyciąć.

 

 

 

 

 

Zobacz również

Grubości płyt gumowych – guma SBR, NBR, EPDM

Szybki kontakt