Płyty SBR

Guma SBRinaczej guma ogólnego zastosowania, w ofercie posiadamy pełne rolki jak i możliwość cięcia na mniejsze formatki. Guma trudnościeralna, łatwa w montażu.

 

guma sbr

 

Guma jest bardzo popularnym materiałem. Bez wątpienia zawdzięcza to uniwersalności zastosowania. Tak naprawdę w każdej firmie, gospodarstwie rolnym czy nawet w gospodarstwie domowym prędzej czy później pojawia się potrzeba zastosowania gumy w określonej postaci. Najczęściej wtedy sięgamy po gumę SBR czyli innymi słowy gumę ogólnego zastosowania. Mnogość możliwości jej zastosowania powoduje, że jest to najczęściej kupowana guma.

 

Sprzedaż i cena płyt z gumy typ SBR

 

Nasza firma od kilku lat specjalizuje się  w sprzedaży materiałów gumowych. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie związane z produkcją i sprzedażą właśnie tychże materiałów. Każdego dnia wiele osób kupuje u nas różnego rodzaju maty i wykładziny gumowe. Dlatego zawsze chętnie służymy pomocą i radą, chętnie podzielimy się swoją wiedzą.

Wielu z naszych klientów oczekuje, że na stronie internetowej umieścimy cennik obowiązujący dla całości materiału. Jednym z powodów, dla którego nie możemy tego zrobić jest fakt, iż zwłaszcza dla formatek wyceny przygotowywane są indywidualnie do każdego zapytania. Cena formatek bowiem zależy od ich ilości, grubości, szerokości i długości, ale również od możliwego rozkroju gumy. Aby poznać szczegóły prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym. Nasi pracownicy przygotują ofertę dopasowaną do konkretnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

 

Rozmiary płyta SBR

 

Maty SBR występują w kilku standardowych wymiarach. Najcieńsze maty od 1 mm do 8 mm nawijane są w role po 10 mb. Maty od grubości 10 mm nawijane są w role po 5 mb. Jednocześnie od grubości 15mm, można nabyć gumę SBR w formie płyt prasowanych 1000 x 1000. Poza płytami standardowa szerokość rolek to 1200 mm.

 

Jakie mniejsze odcinki można kupić

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdemu potrzebne są pełne rolki. Dlatego oferujemy możliwość docinania na wymiar mniejszych formatek gumowych. Aby uzyskać potrzebne informacje oraz cenę do swojego zapytania, należy skontaktować się z naszymi pracownikami.

 

Czy płyta SBR posiada wzmocnienia

 

Guma SBR występuje w formie bez wzmocnień / przekładek, jak i z wzmocnieniami. Mogą to być, w zależności od potrzeby jedna lub dwie przekładki tkaninowe. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania, guma jest znacznie bardziej odporna na rozciągnie i rozrywanie. Jest to ważne zwłaszcza w przemyśle ciężkim – kiedy guma wykorzystywana jest w formie pasów transportujących.

 

Płyty SBR zastosowanie

 

O gumie SBR nie bez kozery mówi się, że jest to guma ogólnego zastosowania. Poza warunkami bardzo wymagającym, a nawet specjalistycznymi, jak np. przemysł chemiczny, czy zastosowanie na wolnym powietrzu, gumę tę można w zasadzie użyć do większości aplikacji. Doskonale nadaje się do produkcji uszczelnień, jak i jako chodniczek gumowy pod krzesła czy jako izolator do tłumienia drgań. Możliwość tak powszechnego zastosowania, uczyniła tę gumę bardzo popularną i chętnie kupowaną.

W naszej firmie można nabyć tylko i wyłącznie SBR wysokiej jakości, produkowaną z najlepszych i spełniających wszelkie normy mieszanek kauczuku. Nie posiadamy w swojej ofercie gum azjatyckich, które bez wątpienia kuszą ceną, niemniej ich jakość jest bardzo wątpliwa i pozostawia dużo do życzenia.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy

 

Mata gumowa SBR

Szybki kontakt