Grubości płyt gumowych – guma SBR, NBR, EPDM

Prowadzimy ciągłą sprzedaż płyt gumowych produkowanych z różnych mieszanek. Proponujemy Państwu gumy najwyższej jakości o różnych parametrach użytkowych dedykowane do specjalnych zastosowań. Nasza oferta obejmuje:

guma SBR

guma NBR

guma EPDM

 

Płyty dostępne są w pełnych rolkach. Na życzenie klienta wszystkie gumy tniemy na wymiar.

 

 

Zobacz w jakiej grubości dostępne są płyty gumowe

 

grubości płyt gumowych

 

 

Jak zatem widać wybór wśród dostępnych grubości jest bardzo duży. Należy przy tym zwrócić uwagę, że nie każda płyta gumowa dostępna jest w określonych grubościach zwłaszcza jeśli chodzi o płyty zbrojone przekładkami.

Przy zakupie należy również mieć na uwadze, że grubość płyt gumowych może się lekko zmieniać na powierzchni całej rolki. Tolerancje są naturalnym efektem produkcji. Na zmianę tego wymiaru wpływ mogą mieć również czynniki takie jak temperatura otoczenia.

 

 

Na co wpływa grubość płyty gumowej ?

Wielu z naszych klientów prosi nas o pomoc w doborze odpowiedniej gumy. Na co dzień spotykamy się z bardzo różnymi zapytaniami. Jednak praktycznie w każdym napotykamy kwestie związane z doborem odpowiedniej grubości gumy.

Wybór pomiędzy dostępnymi grubościami ma znaczenie. Co zmienia grubość płyty:

  • waga płyt
  • cena płyt
  • wytrzymałość płyt
  • elastyczność płyt

Powyżej wskazaliśmy podstawowe czynniki zmienne zależnie od grubości. Przy wyborze na pewno należy uwzględnić, że im wyższa grubość tym płyty będą cięższe, mniej elastyczne (mniejszy promień gięcia) oraz droższe.

 

 

Jaka jest cena płyt gumowych?

Cena płyt gumowych zależna jest przede wszystkim od grubości płyty, ale także od formatu płyty. Im grubsza i większa płyta, tym cena wzrasta. W sprawie wyceny zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

 

 

Sprawdź także

Rozmiary płyt gumowych – gumy NBR, gumy SBR, gumy EPDM

Szybki kontakt