Wykładzina gumowa metro / molet krążkowy do zabezpieczenia podłogi w windzie

ByMarketing

Wykładzina gumowa metro / molet krążkowy do zabezpieczenia podłogi w windzie

producent gumy

Wykładzina gumowa metro zwana również wykładziną gumową molet krążkowy to produkt niezwykle popularny i najczęściej zamawiany przez naszych klientów spośród wszystkich oferowanych przez nas gum. Cechą charakterystyczną wykładziny metro są kółka równomiernie nalane na całej powierzchni, które zapewniają bardzo dobrą przyczepność. Jednocześnie jest to materiał wysoce odporny na ścieranie – gwarancja doskonałych właściwości mechanicznych. Wyprodukowany z najlepszej jakości mieszanek gum w zależności od zastosowania: SBR ogólnego zastosowania lub NBR do użytku w miejscach, gdzie może wystąpić kontakt z substancjami olejowymi. Wykładzina metro wykorzystywana jest w celu zabezpieczenia różnych powierzchni w tym między innymi podłóg w windzie – jak w przypadku tego zamówienia.

 

Specyfikacja zamówienia naszego klienta

  • Produkt – wykładzina gumowa
  • Mieszanka – SBR ogólnego zastosowania
  • Wzór – metro (molet krążkowy)
  • Ilość – 8 sztuk
  • Kolor – szary (4 sztuki) oraz czarny (4 sztuki)
  • Wymiary – 1450 mm x 10 000 mm
  • Grubość – 3 mm
  • Twardość – 70 ShA

 

Przebieg i realizacja zlecenia na wykładzinę gumową do renowacji wind

Na nasz adres mailowy info@matagumowa.pl otrzymaliśmy zamówienie od firmy zajmującej się renowacją wind z województwa mazowieckiego. Konkretne zlecenie na wykładzinę gumową metro o wymiarach 1,45 m x 10 m w kolorach czarnym i szarym po 4 rolki. Towar dostarczyliśmy do klienta na wskazany adres po 2 dniach od otrzymania wpłaty.

Oferujemy również wykładziny gumowe o grubości 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm oraz 10 mm oraz wykładzinę dociętą na wymiary podane przez klienta. Również przy zamówieniach minimum 3 rolek o podanych wymiarach możemy zaproponować kolor czerwony i zielony, a także niebieski i brązowy.

About the author

Marketing administrator

Szybki kontakt