Wykładzina gumowa antypoślizgowa

Wykładzina gumowa antypoślizgowa – idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie istnieje groźba poślizgu, wysoka jakość, szeroki wybór, sprawdź.

Wykładziny antypoślizgowe charakteryzują się specyficznymi wzorami na powierzchni, dzięki którym posiadają zwiększoną przyczepność. W swojej ofercie posiadamy wzory mata gumowa antypoślizgowatakie jak molet krążkowy oraz ryfel.

Wykładziny takie są doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń warsztatowych, produkcyjnych, jak również do wykładania podłóg w pojazdach takich jak autobusy czy tramwaje lub może posłużyć jako wykładzina np. na przyczepach.

Wszystkie gumy jakie posiadamy w swojej ofercie produkowane są z najwyższej jakości mieszanek i komponentów, spełniają więc one wszystkie wymagane przepisami normy. Są one w pełni bezpieczne dla wszystkich użytkowników.

 

 

Charakterystyka gum antypoślizgowych

 

Wykładziny antypoślizgowe są bardzo wytrzymałe. Nie ulegają szybkiej degradacji poprzez ścieranie.  Nie są również podatne na zarysowania przy prawidłowych użytkowaniu. Ponieważ są to gumy bardzo wytrzymałe, nie ulegają rozdzieraniu czy odgniataniu. Maty gumowe antypoślizgowe występują również w wersji olejoodpornej. Jest to doskonałe rozwiązanie dla warsztatów samochodowych czy hal produkcyjny, gdzie podłoga narażona jest na częsty kontakt z olejami, smarami oraz innymi środkami, które mogą powodować przedwczesne niszczenie podłogi.

 

Zastosowanie wykładzin gumowych antypoślizgowych

 

Wykładziny gumowe antypoślizgowe można stosować, w zależności od potrzeby, w wielu miejscach. Niemniej jednak zawsze, bez względu na miejsce gdzie są wyłożone, cel pozostaje ten sam, czyli zabezpieczenie osób korzystających z powierzchni podłogi przed poślizgnięciem. To samo dotyczy oczywiście przedmiotów – aby nie przesuwały np. w trakcie transportu, warto ułożyć je na podłożu, które nie jest śliskie i utrudni wręcz zmianę położenia pakunku.

Warto wspomnieć, że w zakładach produkcyjnych czy usługowych, w zależności od ich charakteru i specyfiki, to przepisy BHP często regulują i wymagają zastosowania mat antypoślizgowych na stanowisku pracy. Nasze wykładziny gumowe to także idealny materiał do zastosowania w bagażnikach, lukach bagażowych, pojazdach do przewozu osób lub zwierząt. Do wyłożenia w różnego rodzaju ciągów komunikacyjnych czyli tam wszędzie, gdzie występuje duże nasilenie ruchu pieszych, np. lotniska, dworce, wejścia do budynków.

 

Maty antypoślizgowe produkcja na wymiar

 

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, w naszej ofercie znajdują się również mniejsze formaty mat. Możemy docinać maty według wymiarów jakie podadzą nasi klienci, bez konieczności kupowania przez nich całych rolek materiału. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje duży wybór grubości gum.  Prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.

 

Nasze maty gumowe produkowane są z najwyższej jakości komponentów, co sprawia, że otrzymany finalnie produkt spełnia wszystkie normy i zgodny jest z obowiązującymi przepisami. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ bardzo zależy nam i bardzo dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i nasze własne. Gumy, które posiadamy w swojej ofercie, to bardzo wytrzymałe i spełniające swoje zadanie rozwiązania, które z powodzeniem polecamy swoim klientom. Satysfakcja i zadowolenie naszych klientów to dla nas absolutny priorytet. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby towary przez nas sprzedawane oraz poziom obsługi były na jak najwyższym poziomie.

 

Gumowe wykładziny podłogowe

 

Jedno z najlepszych rozwiązań w miejscach gdzie przyczepność do podłoża jest bardzo ważna. Bezpieczeństwo, to jeden z priorytetów na stanowisku pracy, na schodach, dworcach i w innych sytuacjach. Wielu architektów wybiera taki rodzaj pokrycia podłoża już na etapie projektu, inni użytkownicy intuicyjnie szukają takich rozwiązań.  Ale w każdym przypadku cel jest ten sam, podnieść bezpieczeństwo i komfort korzystania z powierzchni.

 

Ceny wykładzin gumowych antypoślizgowych

 

Ceny wykładzin antypoślizgowych uzależnione są przede wszystkim od wielkości zamówienia oraz od rodzaju zamawianych mat. Czas realizacji zlecenia również zależy od wielkości i rodzaju zamówienia. Zawsze staramy się, aby klienci otrzymywali zamówione towary możliwie najszybciej.

Towar dowozimy na terenie całego kraju pod wskazany przez klienta adres. Współpracujemy z najlepszymi w Polsce firmami transportowymi, by szybko i bezpiecznie dowozić Państwa zamówienia.

 

 

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na wykładziny antypoślizgowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szybki kontakt