Wykładziny antypoślizgowe

Nasza firma od wielu lat zajmuje się dostarczaniem do klientów najwyższej jakości wykładzin antypoślizgowych METRO oraz RYFEL. Wykonujemy je z trzech rożnych mieszanek gum, w zależności od jej przeznaczenia oraz miejsca zastosowania:

  • z gumy SBR – do ogólnego zastosowania wewnątrz pomieszczenia
  • z gumy NBR – do stosowania w kontakcie z substancjami ropopochodnymi wewnątrz pomieszczenia
  • z gumy EPDM – do stosowania na zewnątrz pomieszczenia, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Wszystkie wykładziny wykonane są z gumy o bardzo wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Są trudno ścieralne, wytrzymałe a przy tym bardzo elastyczne. Nasze wykładziny antypoślizgowe wykorzystywane są w miejscach narażonych na poślizgnięcie się. Zapewniają bezpieczeństwo nawet w kontakcie z różnymi cieczami. Nie tracą swoich właściwości antypoślizgowych po rozlaniu wody czy substancji olejowych. Są przy tym bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Znajdują zastosowanie w wielu miejscach takich jak: zakłady produkcyjne, warsztaty, lodowiska, szatnie, korytarze czy windy. Mogą być stosowane w miejscach narażonych na duże obciążenie, na przykład jako podkład pod ciężką maszynę. Są doskonałym izolatorem drgań.

Zapraszamy do zakupu naszych wysokogatunkowych wykładzin antypoślizgowych, które zapewnią wiele lat skutecznego i bezproblemowego użytkowania.

 

Guma na posadzkę – antypoślizgowa mata posadzkowa

Oferujemy Państwu dwa rodzaje antypoślizgowych mat posadzkowych:

  • Wykładzina METRO – ta wykładzina znana jest również pod nazwą molet krążkowy i posiada na swojej powierzchni charakterystyczne nalane kółka
  • Wykładzina Z RYFLEM – ta wykładzina posiada rowki wzdłuż całej powierzchni (dostępne wykładziny z wąskim ryflem oraz z szerokim ryflem)

Wszystkie nasze maty antypoślizgowe – metro oraz z ryflem – występują w czarnym kolorze oraz o twardości od 40°Sh do 85°Sh (najpopularniejsze 65°Sh).

Wykładziny antypoślizgowe na sprzedaż

Zapraszamy do zakupu wykładzin antypoślizgowych. Prowadzimy sprzedaż internetową naszych produktów, przez co zakupy są szybkie i bezproblemowe. Klient bez wychodzenia z domu, czy z firmy otrzymuje gotowy produkt dostarczony na wskazany adres. Współpracujemy z najlepszymi firmami przewozowymi. Żeby złożyć zamówienie na wybrany produkt, wystarczy wysłać do nas maila z zapytaniem o dostępność oraz z wymiarami konkretnego produktu lub zrobić to telefonicznie. Nasi pracownicy czekają pod telefonem w dni powszednie w godzinach od 8 do 16. Odpowiedzą na wszystkie pytania i na pewno pomogą w doborze odpowiedniej wykładziny. Przedstawią także najkorzystniejszą ofertę cenową. Cennik na nasze produkty nie jest dostępny, ponieważ każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie. Wpływ na to mają czynniki takie jak:

  • rodzaj wykładziny
  • wymiary
  • ilość zamawianych sztuk
  • adres dostawy.

 

Rozmiar i grubość wykładzin

Sprzedajemy wykładziny antypoślizgowe na wymiar klienta – pasują idealnie do konkretnego miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi formatami i grubościami naszych produktów.

Szybki kontakt