Płyty gumowe cennik

ByMarketing

Płyty gumowe cennik

Płyty gumowe, to bardzo popularny i powszechnie stosowany materiał. Ze względu na swoje właściwości, guma znajduje zastosowanie w wielu aplikacjach. Zadzwoń do nas i dopytaj o szczegóły. W swojej ofercie posiadamy płyty produkowane z najwyższej jakości kauczuku, dzięki temu mamy pewność, że nasze towary spełniają wszystkie wymagane normy. Do zaproponowania mamy różne rodzaje gum, w tym SBR, NBR, EPDM, CR, NR-L, ponadto dysponujemy wykładzinami gumowymi typu ryfel, metro – molet krążkowy.

 

Cennik płyt gumowych

Ceny płyt gumowych są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Dlatego na naszej stronie nikt nie znajdzie regularnych cenników. Aby poznać dokładne koszty zakupu gumy, należy skontaktować się z naszym biurem handlowym.

 

Od czego zależą ceny płyt gumowych

Na wysokość cen płyt wpływa kilka składowych. Między innymi rodzaj gumy. Ceny poszczególnych gatunków gum różnią się od siebie. Do tego przy wycenie bierzemy pod uwagę wielkość ewentualnego zamówienia, im większe zamówienie, tym cena może być niższa. Zwracamy również uwagę na historię zakupową naszych klientów. Ci, którzy zamawiają u nas cyklicznie, zawsze otrzymują korzystne rabaty.

 

Ile kosztują formatki gumowe

Poza całymi rolkami, w naszej firmie istnieje możliwość nabycia mniejszych formatów gum, docinanych według wymiarów podawanych przez klientów. Które gumy sprzedajemy w mniejszych niż standardowe wymiarach oraz jaka jest ich cena, dowiecie się kontaktując się z naszymi pracownikami.

Zapraszamy do współpracy.

About the author

Marketing administrator

Leave a Reply

Szybki kontakt