Mata gumowa na metry

Mata gumowa na metry

Maty gumowe z chęcią wykorzystuje się w wielu gałęziach przemysłu. Możemy wyszczególnić magazyny, hale produkcyjne czy budynki usługowe. Maty cieszą się dużym powodzeniem nie tylko w przemyśle ale także w użytkowaniu codziennym. Chętnie się je stosuje, ponieważ są łatwe w utrzymaniu a także w czyszczeniu oraz zapewniają bardzo ważną funkcję antypoślizgową (mata ryflowana oraz mata moletowana). Dodatkowo maty gumowe zabezpieczają powierzchnię przed zniszczeniem i uszkodzeniem. Materiał ten jest trudnościeralny, elastyczny i wytrzymały. W naszej ofercie znajdą Państwo maty gumowe na metry: gładkie, ryflowane i moletowane.

mata gumowa na metry

Mata gumowa na metry – rodzaje

  • mata gumowa gładka – możliwość wykonania z mieszanek gum SBR (ogólnego zastosowania), NBR (olejoodporna) a także EPDM (odporna na warunki atmosferyczne). Oferujemy grubości od 1 mm do 50 mm. Maksymalne dostępne formaty to 1200×10000 mm (możliwość produkcji dłuższych rolek na zapytanie), w przypadku mat o grubości od 15 mm do 50 mm mata występuje w formie gumy prasowanej, o formacie 1000×1000 mm. Najczęściej wybieranym kolorem jest kolor czarny natomiast są dostępne na zapytanie inne kolory takie jak niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony, brązowy, szary. Twardość: ok. 60-65 ShA (+/- 5 %).
  • mata gumowa ryflowana – wykonujemy z mieszanek gum SBR (ogólnego zastosowania) i NBR (olejoodporna). Dostępna standardowa grubość to 3 mm, jednak na zapytanie dostępne są grubości 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm i 10 mm. Standardowy format wynosi 1200×10000 mm (możliwość produkcji dłuższych rolek na zapytanie). Najczęściej wybierany kolor to czary jednak na zapytanie możliwe inne kolory (niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony, brązowy, szary). Twardość: ok. 70 ShA (+/- 5 %). Dostępna mata z ryflem wąskim i mata z ryflem szerokim.
  • mata gumowa moletowana – produkcja z mieszanek gum SBR (ogólnego zastosowania) i NBR (olejoodporna). Standardowa grubość to 3 mm, na zapytanie dostępne inne grubości 4 mm, 5 mm i 6 mm. Maksymalny format to 1450×10000 mm (możliwość produkcji dłuższych rolek) lub 1200×10000 mm. Kolory standardowe to czarny i szary, na zapytanie możliwe są też inne (niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony, brązowy). Twardość: ok. 70 ShA (+/- 5 %).

Mata gumowa na metry – sprzedaż

W naszej ofercie znajduje się mata gumowa na metry ponieważ, wiemy że nie zawsze jest zapotrzebowanie stanowią maty gumowe w rolkach w rozmiarach standardowych. Dzięki temu istnieje możliwość zakupienia takiej ilości metrów bieżących z rolki jaka jest potrzebna. Mata gumowa na metry jest nieco droższa niż przy zakupie pełnych formatów.

Mata gumowa na metry – cena

Każda mata gumowa na metry wyceniana jest indywidualnie. Cena zależy od wielu czynników takich jak wielkość czy grubość zamawianej maty. W celu zapoznania się z ceną zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym. Wysyłka odbywa się przy pomocą firmy kurierskiej i przebiega bezproblemowo.

 

Szybki kontakt