Mata gumowa gładka

Mata gumowa gładka – SBR, NBR, EPDM, możliwość docięcia na wymagany wymiar. Płyty ogólnego zastosowania najwyższej jakości. Do zastosowania również na zewnątrz. Odporne na warunki pogodowe. Zadzwoń i sprawdź dostępność.

mata gumowa gładka

Maty gumowe gładkie – gumy ogólnego zastosowania o standardowym czarnym kolorze. Różne rodzaje i przezna

czenie w zależności od typu gumy. SBR, NBR, EPDM – płyty przeznaczone do wykonywania uszczelnień – pracujących statycznie.

Oferujemy na zamówienie:

  • płyty zbrojone płótnem
  • płyty gumowe bez przekładek o gr mm

Mata z gumy na wymiar

Oferujemy maty gumowe na wymiar. Możemy docinać gumę wg zapotrzebowania naszych klientów. Dysponujemy urządzeniami, dzięki którym docinane przez nas elementy są wykonane dokładnie i precyzyjnie. Poza tym dzięki własnym urządzeniom, możemy przyśpieszyć czas realizacji zleceń.

Mata gumowa na metry rodzaje:

Gumowa mata SBR – gumy ogólnego zastosowania i przeznaczenia

Gumowa mata NBR – gumy odporne na działanie olejów oraz tłuszczów

Gumowa mata NR – L – gumy przeznaczone do kontaktu z żywnością

Gumowa mata CR – gumy znacznie odporniejsze na działanie warunków atmosferycznych

Gumowa mata EPDM / SBR – gumy o zwiększonej odporności na działanie podwyższonej temperatury

Gumy z rolki sprzedawana na metry kwadratowe

Standardowe wymiary płyt gumowych dostępnych w rolkach – grubość od 1 mm do 20 mm. Maksymalna szerokość gum to 1400 mm, standardowo 1200 mm. Twardość jest różna i mieści się w przedziale 45 – 90° ShA.

Mata gumowa gładka na m² występuje również w postaci wzmocnionej przekładkami tkaninowymi – jest to doskonałe zwiększenie wytrzymałości na rozdzieranie. Płyty gumowe bez przekładek o gr mm i z przekładkami.

Produkcja mat gumowych 

Wszystkie gumy, jakie posiadamy w naszej ofercie produkowane z najwyższej jakości materiałów. Należy pamiętać jednak, aby stosować je zgodnie z przeznaczeniem, zwłaszcza przy użyciu zewnętrznym. Wewnątrz budynków mata gumowa może być stosowana w szerokim zakresie temperatur od  -40°C do +80°C. W temperaturze niższej niż -40°C guma będzie prawdopodobnie kruszała, natomiast w temperaturze wyższej  niż +80°C guma może się topić.

Jednym z częstszych zastosowań gum gładkich jest użycie ich jako wyściółka blatu stołu warsztatowego lub jako maty tłumiące drgania pod maszyny.

Sprzedaż guma w rolce – mata gumowa w rolce

W naszej ofercie znajdują się maty gumowe z rolki najwyższej jakości. W sprzedaży posiadamy całe rolki różnego rodzaju płyt gumowych, ale możemy również docinać formatki w wymiarach jakie są potrzebne naszym klientom z zachowaniem minimum logistycznego.

Towar dowieziemy pod wskazany adres na terenie całego kraju, w terminie umówionym z klientem.

Szybki kontakt