Wykładzina gumowa do autobusu i tramwaju

Wykładzina gumowa do autobusu i tramwaju. Odporna na ścieranie. Formaty i grubości produkcja na zamówienie. Szybka dostawa. Wykładziny z gumy. Producent wykładzin gumowych.

 

W ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór pokryć gumowych na podłogi autobusów i tramwajów. Wykładziny autobusowe gumowe dostarczamy produkowane na wymiar. Z rozmiarem dopasowujemy się do formatu pojazdu. Wykładzina może być wykorzystywana jako trwałe zabezpieczenie podłogi lub stanowić osłonę podczas prac montażowych i naprawczych. Produkcja wykładzin gumowych odbywa się zawsze przy wykorzystaniu najlepszych mieszanek gum.

Rodzaje wykładzin gumowych

METRO

Ta wykładzina na swojej powierzchni posiada nalane małe kółeczka w postaci pastylek. Znana jest również jako wykadzina molet krążkowy. Jest najpopularniejszą ze wszystkich wykładzin. Produkcja na wymiar obejmuje kolory czarny, szary, czerwony i niebieski. Dostępne grubości to 3mm, 4mm, 5mm i 6mm. Wysokość rolki to max 1,45m. Długości rolek nawijamy na życzenie klienta. Max długość rolki to 15 metrów bieżących.

 

RYFLOWANA z wąskim ryflem i szerokim ryflem

Wykładziny ryflowane posiadają na swojej powierzchni pasy, które natłoczone są na całej długości rolki. Ta wykładzina dostępna jest w kolorze czarnym lub szarym. Występuje w dwóch wersjach jako wykładzina z wąskim ryflem oraz jako wykładzina z szerokim ryflem. Wysokość rolki to max 1,2m, a długość do 15 metrów bieżących. Produkowana jest w dwóch grubościach 3mm i 4mm

 

 

 

 

 

 

 

Wykładzina gumowa do autobusu i tramwaju

Wykładziny gumowe pozwalają na bezpieczne i długotrwałe użytkowanie. Doskonale zabezpieczają podłogi przed uszkodzeniami, zabrudzeniem i zniszczeniem. Są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Ze względu na szeroki wybór formatów, rodzajów i grubości można je szybko i łatwo układać. Poprawiają komfort podróżowania i estetykę wnętrza autobusów i tramwajów.

 

Dlaczego warto wybrać nasze wykładziny autobusowe:

  • najwyższa jakość,
  • szybka dostawa,
  • szeroki wybór,
  • wsparcie techniczne.

 

Produkcja i sprzedaż wykładzin prowadzona jest w Polsce. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju sprawdzonymi firmami logistycznymi. Zapewniamy, krótkie terminy realizacji zamówień. Wykonujemy zlecenia na produkty nietypowe cięte na wymiar. Współpracujemy z zakładami naprawczymi taboru, producentami pojazdów, przewoźnikami oraz punktami napraw i serwisu.

Aby dokonać szczegółowej kalkulacji potrzebne nam są informacje na temat szerokości i długości podłogi, ilości pojazdów, rodzaju wykładziny, koloru oraz grubości. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy. Działamy szybko i solidnie.

Producent wykładzin gumowych. Produkcja wykładzin gumowych.

 

WYŚLIJ ZAPYTANIE  ZADZWOŃ 605-764-674

Zobacz gdzie dostarczamy nasze maty i wykładziny gumowe. Wszystkie materiału dostarczamy spedycją DPD – dostawa cała Polska i teren UE.

 

 

 

Szybki kontakt