Wykładzina gumowa do garażu

 

 

WYKŁADZINA GUMOWA
DO GARAŻU
RYFEL / MOLET – PASTYLKI

 

 

Wykładziny gumowe do pomieszczeń typu garaż – przede wszystkim powinny się charakteryzować wysoką odpornością na ścieranie, mieć właściwości antypoślizgowe oraz być łatwe do utrzymania w czystości.
W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju wykładziny gumowe, które świetnie sprawdzają się w zastosowaniach takich jak podłoga, posadzka gumowa do garażu.

Antypoślizgowa wykładzina do garażu. Łatwy i szybki montaż. Wykonana z trudnościeralnej mieszanki gumowej. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Wykładzina podłogowa do garażu – sprawdź jak wybrać odpowiednią wykładzinę podłogową.

 

Wykładziny do garażów powinny charakteryzować się kilkoma parametrami, które są decydujące przy użytkowaniu. Na rynku dostępnych jest wiele różnych wykładzin różnej jakości i z różnych tworzyw. My do tego rodzaju zastosowań rekomendujemy wykładziny gumowe moletowane lub ryflowane.

 

 

 

Nasza firma oferuje najwyższej jakości wykładziny gumowe do garaży, wykonane z wysokiej jakości mieszanek kauczuku. Proponować możemy dwa gatunki wykładzin gumowych NBR oraz  SBR typu MOLET lub RYFEL. Nasza wykładzina gumowa do garażu jest ponadto antypoślizgowa – woda wyciekające z kół lub samochodu osadza się w rowkach pomiędzy pastylkami (MOLET) lub w ryflach (RYFEL).

Wszystkie wykładziny do garaży docinamy na wymiar na szerokości i długości. Należy pamiętać, że maksymalne i zarazem standardowe wymiary jednego pasa wykładziny to 1450 x 10 000 mm dla moletu oraz 1200 x 10 000 mm dla ryfla. Możliwe grubości to 3 mm – 6 mm – molet oraz 3 mm – 10 mm – ryfel. Na zapytanie możliwe są mniejsze formaty.

 

Właściwości wykładzin SBR i NBR

 

Wykładziny do garażu posiadają właściwości, dzięki którym doskonale spełniają się w roli wykładzin na posadzki. Są przed wszystkim bardzo wytrzymałe i mało podatne na szybkie ścieranie.

 

 

Szybki kontakt