Płyty gumowe do taśmociągu

plyty-gumowe-do-tasmociagu

 

Transportowanie towarów w halach produkcyjnych jest bardzo ważna. Zwłaszcza jeśli chodzi o przemysł ciężki, m.in. kopalnie, huty, fabryki ciężkich metalowych elementów. Odpowiedni transport to nie tylko kwestia utrzymania ciągłości produkcji, ale również bezpieczeństwo pracowników. Dlatego technologowie, inżynierowie czy kierownicy produkcji zwracają szczególną uwagę na jakość gumy. W swoim asortymencie posiadamy materiały gumowe, które doskonale sprawdzają się w tego typu zastosowaniach. Potwierdzają to nasi zadowoleni klienci.

Na pasy transportowe polecamy zwłaszcza dwa rodzaje płyt gumowych, choć w ofercie mamy ich więcej. Jeżeli potrzebują Państwo innych niż gumy SBR i NBR, prosimy o kontakt.

 

Jakie gumy na taśmociągi

 

Najpopularniejsze jakie możemy zaproponować to gumy SBR i NBR. Poniżej przedstawiamy charakterystykę materiałów.

  • SBR czyli płyty gumowe ogólnego zastosowania. Jedne z najpopularniejszych na rynku. Możliwości zastosowania tego rodzaju gumy, są wręcz nieograniczone. Jest to bardzo mocny materiał, odporny na ścieranie dzięki temu bardzo często jest przeznaczany również do produkcji taśmociągów. Ponadto gumy SBR można wzmacniać dodatkowo przekładkami. Dzięki przekładkom taśmy gumowe nie są tak bardzo podatne na nadmierne rozciąganie, dodatkowo można na nich transportow nieco większy ciężar bez ryzyka przedwczesnego zniszczenia materiału.
  • NBR czyli gumy o podwyższonej odporności na szkodliwe działanie szkodliwych substancji takich jak: oleje, smary, ciecze ropopochodne, benzyny itp. Podobnie jak gumy SBR są to mocne materiały, odporne na ścieranie. Mogą być wzmacniane przekładkami tkaninowymi, co powoduje większą ich wytrzymałość na rozciąganie, co może w konsekwencji doprowadzić do rozerwania taśmy. Gumy NBR równie często jak SBR stosowane do produkcji taśmociągów.

 

Jak zamówić gumę na taśmy transportujące

 

Aby zamówić płyty gumowe na taśmy transportujące, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym biurem handlowym. Można to zrobić wysyłają e-mail z zapytaniem o dostępność materiału. Adres do korespondencji: info@matagumowa.pl

W zapytaniu prosimy ująć wszystkie niezbędne informacje dotyczące produktu, który Państwo potrzebujecie, takie jak, rodzaj gumy, wymiary, ilość przekładek, jeśli są potrzebne. Na podstawie tych informacji przygotujemy wycenę. Pełna oferta zawiera również czas realizacji zamówienia oraz koszt dostawy.

 

Płyty gumowe do taśmociągu sprzedaż internetowa

 

Nasza firma od początku swojego istnienia działa w sektorze sprzedaży internetowej. W związku z tym nie posiadamy tradycyjnych stacjonarnych sklepów. Oferty i sprzedaż internetowe dają duże możliwości dla kupujących jak i sprzedających, przede wszystkim, zwłaszcza kupujący, nie są ograniczani w czasie. O każdej porze doby mogą sprawdzić ofertę i dokonać zakupy. Sposób ten sprawdzaliśmy przez wiele lat. Zdobywając nowe doświadczenia, podnosiliśmy jakość naszych usług. Zapraszamy do zakupu w naszej firmie – w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo materiałów azjatyckich. Dzięki temu wiemy, że do rąk naszych klientów trafiają gumy wysokiej jakości.

Szybki kontakt