Płyty gumowe czerwone

Płyty gumowe przemysłowe, to idealne rozwiązanie dla miejsc, gdzie specyfika pracy wymaga zastosowania produktu z najwyższej jakości gumy. Kolor czerwony oznacza, iż nie mogą być wykorzystywane w kontakcie z żywnością. Brak możliwości zastosowania ich w branży spożywczej pozwala nam na uzyskanie bardzo dobrych właściwości przeznaczonych do zastosowania w warunkach przemysłowych, wszędzie tam gdzie występuje duże zmęczenie materiałowe. Krótko mówiąc jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkt, który w warunkach stałej pracy nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu. Dużym plusem naszych wykładzin gumowych jest niewątpliwie ich sprzedaż w postaci wymiarów niestandardowych. O rozmiarze danej płyty decyduje klient – to my się dostosowujemy. Dzięki nowoczesnym maszynom i wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie dociąć praktycznie każdy wymiar bez utraty jakości.

 

Guma w kolorze czerwonym właściwości

Czerwone płyty gumowe dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości kauczuku naturalnego. Cechują się wysoką odpornością mechaniczną, oraz trudnościeralnością. Poza tym doskonale odnajdują się w środowisku kwasowym, wodnym i alkoholowym. Słabiej natomiast znoszą kontakt z substancjami ropopochodnymi i warunkami atmosferycznymi. Do tego typu zastosowań polecamy płyty specjalnie domieszkowane, które w połączeniu w naszą gumą nabierają indywidualnych właściwości chroniących przed olejami, smarami i benzyną (czerwona płyta NBR),bądź też warunkami atmosferycznymi łącznie z promieniowaniem UV (czerwona płyta EPDM). Każda z powyższych płyt idealnie tłumi hałas, drgania, oraz chroni powierzchnie przed zabrudzeniami.


Płyty gumowe czerwone

 

Płyta gumowa z rolki i na metry. Sprzedaż płyt
Płyty gumowe możecie nabyć Państwo w postaci całościowych rolek, arkuszy bądź na metry kwadratowe. Cena jest ustalana zawsze indywidualnie i zależy od wielu czynników, między innymi rozmiarów, ilości i adresu dostawy. Aby zwiększyć możliwość dotarcia do większego grona odbiorców, postanowiliśmy wprowadzić sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami kurierskimi, które codziennie dostarczają przesyłki do każdego województwa w Polsce. Realizujemy zamówienia na duże jak i małe ilości. Aby dowiedzieć się więcej na temat posiadanych przez nas rozmiarów w danej chwili na stanie magazynowym, prosimy o kontakt. Nasze płyty idealnie nadają się jako:

  • podkłady pod maszyny
  • materiały na stoły robocze
  • antypoślizgowe chodniki
  • elementy uszczelkowe
  • i wiele innych

 

Jak i gdzie zamówić czerwone płyty gumowe

Płyty gumowe możecie zamówić Państwo za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy że na nią wejdziecie i wypełnicie formularz zamówienia. Jeżeli przed zakupem chcecie Państwo dokładnie poznać krok po kroku jak wygląda realizacja takiego zamówienia, zawsze możecie skontaktować się z nami telefonicznie. Profesjonalne podejście naszych sprzedawców pomoże Wam w podjęciu decyzji, oraz wyjaśnieniu wszelkich pytań. Pracujemy codziennie w godzinach od 8:00 do 16:00 z wyłączeniem soboty i niedzieli. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Płyty gumowe czerwone – cena płyt gumowych zależna jest od jej grubości oraz rozmiaru.

Szybki kontakt