Mata gumowa antypoślizgowa

Mata gumowa antypoślizgowa, trudnościeralna, ogólnego zastosowania. Wykonana z najwyższej jakości materiału. Nasze gumy spełniają wszystkie konieczne wymagania, Sprawdź. mata gumowa antypoślizgowa Wykładziny gumowe molet (metro) i ryfel, to gumy najczęściej poszukiwane przez naszych klientów do zastosowania jako maty antypoślizgowe. W swojej ofercie posiadamy gumy produkowane w Polsce, dzięki czemu mamy absolutną pewność, że spełniają one wszystkie normy i wymagania bezpiecznego użytkowania.    

Mata gumowa antypoślizgowa właściwości

 
  • łatwość utrzymania w czystości
  • bardzo niska ścieralność
  • właściwości izolujące
  • właściwości wygłuszające
  • idealne jako stabilizator ładunku w samochodach dostawczych
  Istnieje również możliwość wyprodukowania gum antypoślizgowych, posiadających właściwości olejoodporne i smaroodporne oraz z podwyższoną odpornością na warunki atmosferyczne.  

Zastosowanie maty gumowej antypoślizgowej

  Maty antypoślizgowe służą do zabezpieczenia podłoża przed przesuwaniem się różnego rodzaju ładunków w samochodach dostawczych. Idealnie nadają się także do wyłożenia powierzchni przemysłowych, magazynowych czy handlowych. Doskonale nadają się również do zastosowania w miejscach rekreacji i sportu, np. siłownie, baseny.  Łatwo utrzymać je w czystości.  

Montaż płyt gumowych

  Ułożenie / zamontowanie nie powinno sprawić żadnych problemów. Maty gumowe są stosunkowo ciężkie, w związku z tym po dokładnym rozłożeniu na podłodze, guma pozostanie na swoim miejscu. Można również zastosować klej, aby umocować gumę na stałe w wyznaczonym miejscu.  

Produkcja mat gumowych antypoślizgowych

  Do produkcji oferowanych przez nas mat i wykładzin gumowych stosowane są tylko najwyższej jakości materiały. Nasze gumy nie posiadają przykrego zapachu. Spełniają one wszystkie polskie i europejski normy dopuszczające je do użycia.  
Wszystkie gumy docinamy na wmiar
  W naszej ofercie istnieje również możliwość docięcia gumy na wymiar. Dzięki temu nie ma potrzeby zakupu ilości, która nie będzie potrzebna. Należy mieć na uwadze jednak, że w zasadzie każdy wymiar posiada określone minimum logistyczne, które jest konieczne do zakupu. Aby dokładnie to sprawdzić, prosimy o kontakt.  

Sprzedaż i dostawa maty gumowe antypoślizgowe

  Wszystkie zakupione u nas gumy dostarczamy na wskazany przez klienta adres na terenie całej Polski. Czas realizacji zamówienia, to na ogół 2 - 3 dni. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.    

Szybki kontakt