Mata gumowa antypoślizgowa

Mata gumowa antypoślizgowa, trudnościeralna, ogólnego zastosowania. Wykonana z najwyższej jakości materiału. Nasze gumy spełniają wszystkie konieczne wymagania, Sprawdź.

mata gumowa antypoślizgowa

Wykładziny gumowe molet (metro) i ryfel, to gumy najczęściej poszukiwane przez naszych klientów do zastosowania jako maty antypoślizgowe. W swojej ofercie posiadamy gumy produkowane w Polsce, dzięki czemu mamy absolutną pewność, że spełniają one wszystkie normy i wymagania bezpiecznego użytkowania.

 

 

Mata gumowa antypoślizgowa właściwości

 

  • łatwość utrzymania w czystości
  • bardzo niska ścieralność
  • właściwości izolujące
  • właściwości wygłuszające
  • idealne jako stabilizator ładunku w samochodach dostawczych

 

Istnieje również możliwość wyprodukowania gum antypoślizgowych, posiadających właściwości olejoodporne i smaroodporne oraz z podwyższoną odpornością na warunki atmosferyczne.

 

Zastosowanie maty gumowej antypoślizgowej

 

Maty antypoślizgowe służą do zabezpieczenia podłoża przed przesuwaniem się różnego rodzaju ładunków w samochodach dostawczych. Idealnie nadają się także do wyłożenia powierzchni przemysłowych, magazynowych czy handlowych. Doskonale nadają się również do zastosowania w miejscach rekreacji i sportu, np. siłownie, baseny.  Łatwo utrzymać je w czystości.

 

Montaż płyt gumowych

 

Ułożenie / zamontowanie nie powinno sprawić żadnych problemów. Maty gumowe są stosunkowo ciężkie, w związku z tym po dokładnym rozłożeniu na podłodze, guma pozostanie na swoim miejscu. Można również zastosować klej, aby umocować gumę na stałe w wyznaczonym miejscu.

 

Produkcja mat gumowych antypoślizgowych

 

Do produkcji oferowanych przez nas mat i wykładzin gumowych stosowane są tylko najwyższej jakości materiały. Nasze gumy nie posiadają przykrego zapachu. Spełniają one wszystkie polskie i europejski normy dopuszczające je do użycia.

 

Wszystkie gumy docinamy na wmiar

 

W naszej ofercie istnieje również możliwość docięcia gumy na wymiar. Dzięki temu nie ma potrzeby zakupu ilości, która nie będzie potrzebna. Należy mieć na uwadze jednak, że w zasadzie każdy wymiar posiada określone minimum logistyczne, które jest konieczne do zakupu. Aby dokładnie to sprawdzić, prosimy o kontakt.

 

Sprzedaż i dostawa maty gumowe antypoślizgowe

 

Wszystkie zakupione u nas gumy dostarczamy na wskazany przez klienta adres na terenie całej Polski. Czas realizacji zamówienia, to na ogół 2 – 3 dni.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

Szybki kontakt