Guma w rowki

Guma w rowki - bardzo popularne rozwiązanie antypoślizgowe. Tudnościeralna, szybko dostępna, łatwy montaż. Cięcie na wymiar. Zadzwoń i sprawdź. guma w rowki   W swojej ofercie posiadamy gumy produkowane  z najwyższej jakości mieszanek kauczuku, który w kolejnej fazie produkcji poddawany jest wulkanizacji. Guma dobra gatunkowo jest dzięki temu materiałem elastycznym, co sprawia, że bardzo odporna na odkształcenia. Poprzez użycie w trakcie produkcji odpowiednich komponentów, uzyskuje się różne gatunki gumy z przeznaczeniem do konkretnych zastosowań i aplikacji. Sama guma też jest bardzo komponentem stosowanym do wytwarzania wielu przedmiotów tak przemysłowych, jak i domowego użytku.  

Wykładziny gumowe z rowkami jaki rodzaj wybrać

  Na potrzebę zastosowania wykładziny rowkowanej składa co najmniej kilka powodów. Jednym z nich są na pewno właściwości antypoślizgowe takich wykładzin. Wśród naszych klientów zainteresowanych tym rodzajem gumy bardzo często pojawiają się osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo pracowników w zakładach pracy, specjaliści BHP, właściciele firm transportowych - przewożących ludzi, ale również ładunki mało i wielkogabarytowe. Tak więc łatwo wywnioskować, że głównym atutem gum typu ryfel są właśnie funkcje zabezpieczające - antypoślizgowe. To rozwiązanie świetnie nadaje się do przedsiębiorstw produkujących np. napoje, różnego rodzaju rozlewni czy choćby mleczarni. Dzięki rowkowanej strukturze powierzchni, ciecze, które wylewają się na podłogę, trafiają w rowki, skąd mogą zostać odprowadzone w kierunku spływów. W zależności od docelowego przeznaczenia wykładziny z rowkami, do dyspozycji naszych klientów posiadamy w ofercie wykładzinę z szerokimi rowkami oraz wykładzinę z wąskimi rowkami. guma w rowki Ważną informacją jest również możliwość doboru rodzaju gumy w zależności od środowiska, w którym będzie przebywała. Mianowicie, możemy zaproponować wykładzinę gumową z rowkami SBR oraz wykładzinę gumową z rowkami NBR.   
  • SBR to guma ogólnego zastosowania, trudnościeralna, doskonała dla wszelkiego rodzaju przemysłu, a także dla użytkowników indywidualnych. Preferowany sposób użycia wewnątrz budynków.
  • NBR to guma o podwyższonej odporności na działanie substancji ropopochodnych, olejów, smarów i innych podobnych cieczy. Preferowany sposób użycia wewnątrz budynków.
 

Sprzedaż gumy rowkowanej

  Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży materiałów gumowych, posiadamy w tej kwestii duże doświadczenie. W miarę potrzeby pomagamy dobrać materiał, doradzić. Mamy również możliwość sprzedaży gumy ciętej z rolki. Zajmujemy się także produkcją uszczelek i małych elementów gumowych - każdorazowo jest to produkcja wg wymiarów podanych przez klienta i jego zapotrzebowania ilościowego, przy zachowaniu minimum zakupowego. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszej oferty, prosimy o kontakt z naszym Biurem Handlowym info@matagumowa.pl Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące wyceny, zamówienia oraz dostawy gumy z rowkami i nie tylko.    

Szybki kontakt