Guma olejoodporna

Guma jest jednym z najbardziej popularnych materiałów na rynku. Popularność swoją zawdzięcza guma przede wszystkim uniwersalności zastosowania. Można zastosować ją jako blaty na stoły warsztatowe, jako uszczelnienia, jako wykładzinę czy jako materiał na uszczelki.

 

Guma olejoodporna wzbogacona jest o dodatkowe właściwości – czyli podwyższoną odporność na działanie szkodliwych substancji ropopochodnych, benzyny, olejów, smarów i innych. Powoduje to duże zainteresowanie tym rodzajem gumy, bowiem dzięki temu nie ulega ona szybkiej degradacji.

 

Guma odporna na olej rozmiary

 

Guma olejoodporna produkowana jest w standardowych wymiarach 1200 x 10 000 mm do grubości 8 mm. Od 10 mm grubości jest to format 1200 x 5 000 mm. Natomiast guma olejoodporna antypoślizgowa molet krążkowy to wymiary 1450 x 10 000 mm. Antypoślizgowy ryfel to 1200 x 10 000 mm.

W ofercie swojej posiadamy możliwość cięcia na wymiar. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy nasz klient potrzebuje aż tak duże formaty. Dlatego oferujemy możliwość kupna mniejszych niż standardowe formatów. Mniejsze formaty wycinamy tylko i wyłącznie wg specyfikacji podanej przez klienta. Aby poznać szczegóły oferty, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami info@matagumowa

Dzięki temu, że posiadamy profesjonalne urządzenia przeznaczone do cięcia gumy, formatki przez nas wykonane mają niewielkie tolerancje wymiarowe, a ich brzegi wyglądają estetycznie – nie są poszarpane. Zakup ciętych na wymiar formatek, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy potrzebują dokładnie wykonanych elementów, pasujących do konkretnych aplikacji i zastosowań. Zadzwoń i zapytaj o rozmiary gumy odpornej na olej.

 

Guma olejoodporna cena i sprzedaż

 

Na cenę gumy składa się kilka podstawowych czynników. Należą do nich grubość gumy, wymiary oraz ilość zamawianego towaru. Aby poznać szczegółową wycenę do swojego zapytania, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Po otrzymaniu wszystkich informacji przygotują oni dla Państwa końcową ofertę, na którą będzie można powołać się zamawiając towar.

Sprzedaży towarów dokonujemy za pośrednictwem własnej strony internetowej. Jest to jedyny kanał dystrybucji jakim się posługujemy. Nie posiadamy tradycyjnych sklepów stacjonarnych. Od początku istnienia firmy jedyną formą sprzedaży jaką się posługujemy jest sprzedaż internetowa. Szybki rozwój technologiczny doprowadził do tego, że zakupy w internecie, to już codzienność. Jest to bardzo wygodna forma dokonywania transakcji zarówno dla klientów, jak i sprzedającego.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

 

guma olejoodporna

Szybki kontakt