Guma do zagęszczarki

Guma jest materiałem o uniwersalnym zastosowaniu. Wykorzystywana jest do wielu aplikacji, w których doskonale spełnia swoje funkcje. Jest to materiał o wielu właściwościach. Wyróżnia się kilka gatunków gum, dzięki czemu stosunkowo łatwo dopasować ją do konkretnego zapotrzebowania. To, co łączy wszystkie rodzaje tego materiału, to fakt, iż jest on łatwo dostępny, w przystępnych cenach, a prawidłowo użytkowany, służy przez długi czas. Bardzo ważne jest, aby gumę stosować zgodnie z jej parametrami. Mamy wtedy pewność, że guma nie ulegnie niepotrzebnej przedwczesnej degradacji.

 

 

guma do zagęszczarki

 

 

Guma do zagęszczarek – cięcie na wymiar

 

Bardzo często otrzymywaliśmy zapytania dotyczące płyt gumowych do zastosowania w zagęszczarkach. Jak najbardziej możemy docinać formaty na wymiary zagęszczarek. Dysponujemy profesjonalnymi ploterami, dzięki czemu wycinane przez nas elementy gumowe nie mają poszarpanych krawędzi oraz zachowują swoje wymiary, przy zachowaniu odpowiedniej ogólnej estetyki.

Ponadto jest to jedyny możliwy sposób na otrzymanie formatów w konkretnych, potrzebnych nam wymiarach. Cięcia zawsze dokonujemy pod wymiary podane przez klientów. Taką mamy metodę pracy – każde zamówienie obsługiwane jest indywidualnie – wymiary oraz ilość zawsze zależą od potrzeb klienta z zachowaniem naszego minimum zakupowego.

 

Jaka guma jest najlepsza do zagęszczarki

 

Sama nazwa gumy czy jej konkretny gatunek jest tu bez większego znaczenia. W tym przypadku najważniejsze są jej właściwości. Bezwzględnie musi to być materiał odporny na rozciąganie oraz trudnościeralny. Zachowanie tych parametrów ma ogromny wpływ na późniejszą pracę zagęszczarki.

Korzystając z doświadczenia naszych klientów, przedstawiamy najważniejsze parametry, jakie powinna spełniać płyta gumowa z przeznaczeniem do zastosowania w zagęszczarce:

  • twardość 65 ShA (+/- 5)
  • trudnościeralność
  • wytrzymałość na rozciąganie zachowana na poziomie 4Mpa
  • może zawierać wzmocnienia tkaninowe, tzw. przekładki

 

Gumy do zagęszczarek – sprzedaż i cena

 

Sprzedaż gum do zagęszczarek odbywa się w formie sprzedaży internetowej. Nasze wieloletnie doświadczenie jednoznacznie pokazało, że jest to najbardziej trafna metoda dotarcia ze swoją ofertą nawet do najmniejszych zakątków kraju, co potwierdza różnorodność kodów pocztowych, na które nadajemy przesyłki.

Dla klientów jest to również bardzo wygodny sposób na dokonanie zakupu. Bez wychodzenia z domu czy biura, można zapoznać się z ofertą firmy, wybrać interesujący nas asortyment, wysłać mailowo zapytanie lub zamówienie. Nasi pracownicy odpowiedzą na pytania i wątpliwości, przygotują wycenę wraz z terminem realizacji.

Cena gum do zagęszczarki zależy głównie od wielkość zamówienia, grubości płyty oraz pozostałych wymiarów. Ponadto staramy się też doceniać klientów, którzy są wobec nas lojalni i wracają z kolejnymi zamówieniami. Tacy klienci zawsze mogą liczyć na rabat – dołącz do ich grona. Czekamy na Ciebie.

 

Mata gumowa do zagęszczarki – gdzie kupić

 

Jeśli jesteście Państwo już na naszej stronie internetowej, to pierwszy krok do zakupu został właśnie wykonany. Sprzedajemy tylko i wyłącznie poprzez własną stronę internetową. Nie korzystamy z usług innych dystrybutorów. Marka Mata Gumowa jest własnością firmy Enimat i sygnujemy tylko i wyłącznie polskie produkty. Nie zajmujemy się dystrybucją gum azjatyckich.

Wysyłając zapytanie na adres info@matagumowa.pl lub telefonując pod nr kom. 605 764 674 w wiadomości zwrotnej otrzymają Państwa wszystkie niezbędne informacje dotyczące wyceny, terminu realizacji, dodatkowo odpowiemy na inne pytania. Poradzi ewentualny rodzaj gumy.

 

Zapraszamy do współpracy.

Dołącz do grona najlepszych firm, z którymi współpracujemy.

 

 

 

 

Szybki kontakt