Grube płyty gumowe do budowy tymczasowej drogi na budowę

Teren budowy większości z nas kojarzy się z nierównym terenem oraz błotem po deszczu. Ponadto taki stan rzeczy jest na ogół dużym utrudnieniem dla osób pracujących na budowie oraz dla transportu w kierunku budowy. Bardzo często w związku z tym buduje się tymczasowe drogi na czas robót. Po ich ukończeniu elementy, z których są zbudowane po prostu są zbierane i wykorzystywane ponownie w innym miejscu.

 

płyty gumowe na budowę drogi

W swojej ofercie posiadamy grube płyty gumowe, które nadają się do ułożenia na tymczasową drogę na budowę. Z takiego rozwiązania skorzystał jeden z naszych klientów – firma deweloperska z województwa małopolskiego. Właściciel firmy szukał materiału, który okaże stosunkowo niedrogi, a trwały. Jednocześnie ważnym elementem było tu dowiezienie i ułożenie materiału na budowę drogi – chodziło o to, aby nie trzeba było używać ciężkiego sprzętu przy rozładunku płyt, a tak dzieje się np. w przypadku płyt betonowych.

Deweloper z województwa małopolskiego zakupił w naszej firmie płyty gumowe EPDM, o wymiarach # 30 x1000 x 1000 mm – 50 szt.

Wiemy, że od momentu zakupu, wiosną 2020 roku, już trzykrotnie wykorzystał ten materiał do budowy tymczasowej drogi prowadzącej na budowę.

 

Grube płyty gumowe EPDM

 

Guma EPDM posiada zwiększoną odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Dzięki temu degradacja gumy jest znacznie opóźniona w porównaniu z innymi rodzajami gumy zastosowanymi na zewnątrz. EPDM jest przede wszystkim bardziej wytrzymała na działanie ozonu oraz promieniowanie UV oraz na starzenie się cieplne. Jest to jedna z najlepszych gum do czasowego zastosowania na zewnątrz. Grube gumy, dodatkowo dobrze znoszą ucisk jaki powstaje w momencie przejeżdżania po nich ciężkich samochodów dostawczych. Jak dotąd nie otrzymaliśmy z rynku informacji świadczących o zniszczeniach powstałych na skutek obciążenia płyt.

 

W jaki sposób zamówić grube płyty EPDM

 

Jesteśmy firmą sprzedającą przez Internet. Aby zatem przesłać wycenę oraz abyśmy mogli ustalić czas realizacji, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym. Po otrzymaniu zapytania, przygotujemy indywidualną wycenę. Cena gumy zawsze zależy od wielkości zamówienia .

 

Czy można zamówić inne formaty gumy EPDM

 

Na życzenie klienta możemy dociąć mniejsze formaty grubych płyt gumowych. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, dzięki czemu bez problemu przecinamy nawet tak grube płyty. Jeśli potrzebujecie płyty o mniejszych wymiarach, prosimy o przesłanie maila oraz podanie docelowych wymiarów oraz ilości, a na tej podstawie przygotujemy wycenę.

 

Guma EPDM w rolkach

 

W swojej ofercie posiadamy również gumę EPDM w rolkach – 1200 x 10 000 mm oraz 1200 x 5 000 mm – od grubości 10 mm.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem handlowym, aby poznać wszystkie szczegóły oferty.

Szybki kontakt